Site Başlığı Zirveye Yolculukta Doğru Tercih..

AceleSite; Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile mermer, granit, belenco, çimstone, mutfak ve banyo tezgahları imalatının yanında uygulama ile mekanlarınıza estetik ve konfor katmaktadır.

  • Hakkımızda

    Ticari hayatımıza 2006 yılı itibari ile şuanki yeri olan Ferhatpaşa / Samandıra deposunda başladık ve faaliyetlerimize de burada devam etmekteyiz.. Granit konusunda uzman olan aynı zamanda kurucularımız büyük çabaları neticesinde şuan 2000m2 açık alan üzerine kurulu olan firmamızda Granit adına doğal taş stoğumuza rastlamanız mümkündür.

  • Misyon & Vizyon

    Misyonumuz kendimize benimsediğimiz amaçlar öncelikli olarak müşteri odaklı atılımcı ,yenilikçi ,hoşgörülü,çözümcü ve müşterilerimizle bir aile gibi olabilmektir. Vizyonumuz bütün bunların akabinde büyüyen gelişen ,piyasa taleplerini anında karşılayan Granit adına bütün çözümleri ve tercihleri sunabilen bir AceleSite mermer oluşumunu kurmaktır.

HABERLER

Depomuzdan Görüntüler

Granit çeşitlerimiz yanında her türlü Çim Stone ve Çin Graniti stoğumuzada yer vermekteyiz. 2007 yılından sonra müşterilerimize gerek daha iyi hizmet vermek adına gerekse oluşan piyasa taleplerine cevap vermek adına firmamız sahası içinde Granit kesim makinamızıda kattık..

http://aceledemo.com

Ticari hayatımıza 2006 yılı itibari ile şuanki yeri olan Ferhatpaşa / Samandıra deposunda başladık ve faaliyetlerimize de burada devam etmekteyiz...

İletişim

Adres bilgileri burada yer alacaktır..

0216 471 10 69 - 70

0216 471 10 69 - 70

info@acelesite.com

Ürün Grupları