Bahçe Tedarik Kurumsal


Yeşilin bulundugu her mekana  kattıgı yeniliklerle tanınan firmamız 2009 yılından bu yana faaliyet gostermektedir. Peyzaj alanlarında özellikle zemin kaplayan malzemeler uzerine uzmanlaşan Mevsim Bahce Tedarik, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle  gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki bir çok projede kullanılarak mekanlara deger katmıştır. HİZMET KALİTESİ

ÜRÜN KALİTESİ

HEDEFLERİMİZ

ÇEVRECİLİK ANLAYIŞIMIZ


Hizmet Alanlarımız Nelerdir?

PERAKENDE SATIŞ

Büyük orta küçük ölçekli kurumlara ve son kullanıcılara adet oranlı iskontolu ürünler. Dekoratif beton parke elemanları, doğal taş ve peyzaj ürünleri ..

Profesyonel ekip ile dekoratif çalışmalar; çevre düzenleme, peyzaj mimari, bahçe sanatları uygulama,bitki ve çiçek uygulama şehir düzenleme ve beton parke taşı uygulama;

Satış veya Peyzaj çalışma sonrası destek, onarım, tadilat ve yenileme, stil uygulama, Modern dizayn moda uygulama, Ekipman ve destek ..

Ne Dediler?

  • Bahçe Tedarik, bizi çok iyi dinleyen ve ne istediğimizi çok iyi bir şekilde anlayıp, yerine getiren bir ekip. Bahçe Tedarik ile çalışmaktan, peyzaj hizmeti almaktan çok memnunuz.

    Bahar C.
  • Sitemizin peyzaj düzenlemesi ve tasarımı için Bahçe Tedarik ile çalıştık. Oldukça memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum. Güvenle çalışabilirsiniz.

    Yeliz A.guest