Hasar Tazmini SİTESİNE HOŞGELDİNİZ!

Doğru yerdesiniz. Çünkü burda, haklarınıza sahip çıkan "Yasal Danışma" Güvencesi var.

2010 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda iş kazası, trafik kazaları, hava yolu kazaları geçiren vefat edenlerin yakınlarına, kazaya bağlı sakatlanan mağdurlarımızın kazalara bağlı mağduriyetlerini profesyonel kadromuz ve kurumsal kimliğimizle giderdik ve gidermeye devam ediyoruz. Bizim kalite standartlarını her zaman en yüksekte tutma anlayışımız hizmet, uzmanlık ve danışmanlık açısından da geçerlidir. Özverili çalışanlarımız yıllanmış iş deneyimleri ve sigortacılık üzerine bilgileri ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Bizi yakından tanıyın!

GÜVEN VE ETİK

Kazazedelere verilen sözlerin arkasında dururuz, zamanında yerine getiririz ve karşılıklı güven ile çalışırız. Kazazedelere, süreç dahilinde karşılaştıkları her türlü sorun ile en uygun şartlarda hizmet veririz. Önceliğimiz saygı, insan ve etik değerlerdir.

Detaylar

KURUMSALLIK

Çalışanlarımızın tümü, sektörde uzun yıllardır çalışan deneyimli bir ekipten oluşmakta ve kurumsallığın tüm aşamalarına hakimdirler. Profesyonelliğin tüm gereklilikleri, Hasar tazmini çalışma süreçlerine dahil edilmiştir.

Detaylar

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Hasar Tazmini olarak kazazedelere müşteri gözü ile bakılmaz ve uzun soluklu ilişkiler kurulur. Günü kurtarmak yerine, devamlılık teşkil eden tohumlar atılır. Şirket profil ve stratejisini kısa ve orta vade için değil, sağlam temellere oturtmuştur.

Detaylar

HALDEN ANLAMAK

Şirket üst yönetiminin en çok üzerinde durduğu değerlerden biridir. Trafik kazası gibi büyük bir sıkıntı ve elem içerisinde bulunan kazazedelerin, maddi/manevi sıkıntılarını, kendi sıkıntımız olarak benimsenir, bu düstura uygun şekilde davranılır.

Detaylar

Ne Dediler?

"Maalesef eşimin başından geçen talihsiz kazadan sonra trafik tazminatları ile ilgili hiçbir bilgimiz yoktu. Size ulaştık, kendisinin engin deneyimlerine istinaden gerek hastanede gerekse sonrasında büyük yardımları dokundu. Kısa zamanda tazminatımızı sorunsuz şekilde aldık. Allah kendisinden razı olsun. "

Ahmet S.

" Üniversitemden evime dönerken, bindiğim otobüs kaza yaptı ve suratımda ömür boyu taşıyacağım izler oluştu. Yıllar sonra sizinle tanıştım ve bana yaşadığım konularla ilgili inanılmaz değerli bilgiler verdi. Kendileri sayesinde tazminatımı alabildim. Kendisine ve ekibine müteşekkirim. Umarım kimse yaşamaz ama yaşarsa da şiddetle kendilerini öneririm. "

Ozan Y.

Pek çok hasar tazmin firmasıyla çalıştıktan sonra Hasar Tazmini ile çalışmaya başladık. Çok memnunuz, teşekkürler..

Ali Osman T.

REFERANSLAR

Çalışmalarımız, Görüntüler