Anasayfa
Oto Ekspertiz

İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Oto sanayi sitelerinde yüksek ücretler ödeyerek, usta kontrolünden gelişi güzel geçen bir araçta mutlaka aklınızda soru işaretleri kalacaktır. Ve içiniz hiç bir zaman rahat etmeyecektir.
Bağcılar oto ekspertiz

SADECE 25 DAKİKA

Umran Oto Ekspertiz’e geldiğinizde, aracınızın tüm kontrolleri deneyimli servis personellerimiz tarafından yapılacaktır. Üstelim tüm işlemler sadece 25dk. sürmektedir..
Bağcılarda oto ekspertiz

AYRINTILI RAPOR ELİNİZDE!

Tüm kontrollerden sonra, müşteri temsilcimiz tarafından aracınız ile ilgili bilgiler araç başında detaylı bir şekilde size anlatılır ve garanti kapsamında ekspertiz raporunuz teslim edilir.

Hangi Testleri Yapıyoruz?
Biz Kimiz?

İleriye umutla bakarken, ülkemizdeki tüm sektörlerde mevcut olan karmaşa ve sistemsizlik ile kısa vadeli – dar çıkarcı anlayış ve yaklaşımlar otomotiv sektöründe de kendini hissettirmektedir

Bağcılar Oto Ekspertiz


Bu hastalıklı zihniyeti değiştirmek ve otomotiv sektöründe “TARAFSIZ ve ÇIKARSIZ” hizmet vermek amacıyla şirketimizi kurduk.
 

 

Ne Yapıyoruz?

2.El araçlar için, son derece gelişmiş bir rapor çıkartmak istiyor iseniz, Bağcılar Oto Ekspertize sizi de bekliyoruz.
İstanbul oto ekspertiz merkezi olan Bağcılar Oto, sadece 150 TL karşılığında, ve yalnızca 25 dakika içerisinde, sizlere kusursuz bir araç raporlaması sunabilmektedir.

 

 
Bağcılar oto ekspertiz

Bağcılar Oto Ekspertiz

Telefon: 0 (212) 673 25 50 
Fax: 0 (212) 673 25 40
Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Adres: Veysel Karani Cd. Yüzüncü Yıl Mh. No: 15 Bağcılar / İstanbul